Kabát Revival Varnsdorf v původním složení končí.

Oznámení o u končení stávajícího Kabát Revivalu Varnsdorf a zakládání nového.
Kabát Revival Varnsdorf s ochrannou známkou jako jediný z mnoha revivalů  Kabátů, který měl ve svých řadách zakládajícího člena orig. skupiny Kabát kytaristu Jirku Buška,  oznamuje tímto neplánované ukončení své činnosti.
Důvodem ukončení  je zejména zásadní rozpor mezi členy kapely na další fungování tohoto bandu.
Tento původní 4 členný band s názvem Semeno existoval do roku 2010. Od roku 2011 se po příchodu Jirky Buška ex Kabát band raketově zvýraznil pod názvem v Kabát Revival Varnsdorf, ve kterém Jirka Bušek fungoval také jako manager bandu. Za ty roky tak vytáhl Jirka Bušek Kabát Revival Varnsdorf ze čtyř na pěticifernou sumu a na podia v celé ČR, o kterých se původnímu bandu Semeno před rokem 2011 ani nesnilo, od roku 2011 tak byla kapela velice dobře prodejná zejména díky tomu, že z velké  řady revivalů Kabátů v ČR zde byl skutečný hráč a zakladatel orig skupiny Kabát Jirka Bušek.
Takže co dál ? 
Proč to nezkusit jinak v jiném složení členů Kabát Revival Varnsdorf, který by poctivě fungoval aspoň na poloprofi úrovni. Jedinný ze stávajícího bandu, kdo pochopil mou myšlemku jak posunout Kabát Revival Varnsdorf je basák Kuba, kterýmu tímto děkuji za dosavadní podporu a počítal bych s ním do nového bandu.

Zbývá tedy zpěvák, kytarista a bubeník....... najde se ?

aktuálně aneb Kabát Revival Varnsdorf - Jirky Buška v novém Kabátě 

co Jirka Bušek ex Kabát nabízí kromě ochranné známky zakládajícího člena orig. Kabátu :

1) dobré zkušenosti v managmentu

2) již rozjeté webové stránky a facebook s veřejnou ochrannou známkou zakladatele orig. Kabátů a další sociální sítě na propagaci kapely

3) mnoho kontaktů a přátelské vztahy s řadou osvědčených agentur a pořadatelů

4) pravidelně hraní za slušné finanční ohodnocení

studiové reference : U kapely orig. Kabát jsem natočil u Petra Jandy Olympic ve studiu Propast dvě skladby, Koleda koleda a Spadla klec na LP Rockmapa. Pak skladby Má jí motorovou a Za trest pod firmou Monitor EMI. ( vše na youtube )
Jirka Bušek ex Kabát

email : 1lumines@seznam.cz

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode